Main Menu

Login Form

Blog

Witamy na blogu firmy Argonat

Hale łukowe. Charakterystyka

hala łukowa

Hale łukowe wyróżniają się półkolistym kształtem i solidną konstrukcją. Co więcej, rozwiązania te mają szerokie przeznaczenie. Wspaniale sprawdzają się w zastosowaniach rolniczych, przede wszystkim do przechowywania siana, słomy czy też maszyn rolniczych. Są doskonałe jako garaże na motorówki, samochody lub awionetki. Hale łukowe mogą pełnić funkcję stadniny koni, szklarni bądź warsztatu.

Czytaj więcej: Hale łukowe. Charakterystyka

Budowa ujeżdżalni. O czym należy pamiętać?

ujezdzalnie

W celu zapewnienia komfortowej jazdy o każdej porze roku hodowcy koni decydują się na budowę ujeżdżalni. Ważne jest, by zwierzęta otrzymywały odpowiednią ilość ruchu – niezależnie od warunków atmosferycznych. Największą popularnością cieszą się w tym przypadku hale stalowe, które pełnią funkcję ujeżdżalni. O czym należy pamiętać przy budowie takiej hali? 

Czytaj więcej: Budowa ujeżdżalni. O czym należy pamiętać?

Obory i chlewnie - hale dla rolnictwa

Nowoczesne gospodarstwa rolne bardziej przypominają prężnie działające przedsiębiorstwa niż tradycyjne zagrody sprzed kilkudziesięciu lat. Rolnicy w swojej codziennej pracy korzystają z zaawansowanych maszyn i urządzeń renomowanych producentów, wdrażają innowacyjne rozwiązania, dzięki którym mogą się jeszcze prężniej rozwijać. Zmiany zauważalne są również w przypadku budynków rolniczych. Coraz rzadziej są to standardowe murowane chlewnie czy drewniane stodoły. Ich miejsce zajmują wysokiej jakości konstrukcje stalowe, które można z powodzeniem dostosowywać do różnych potrzeb.

Czytaj więcej: Obory i chlewnie - hale dla rolnictwa

Copyright © 2019, ARGONAT. All Rights Reserved.